Фільтри товарів

Бренд (1)
Модель

Міські

COMANCHE, HOLIDAY
Велосипед COMANCHE HOLIDAY L (Білий-бірюзовий). Міські велосипеди (комфорт) - це практичність і краса. Крила і захист одягу від ланцюга, багажник, корзинка на кермі, підніжка, ліхтарики і габарити - все це органічно поєднується в класичному міському велосипеді.
 

COMANCHE, HOLIDAY
Велосипед COMANCHE HOLIDAY L (Білий-червоний). Міські велосипеди (комфорт) - це практичність і краса. Крила і захист одягу від ланцюга, багажник, корзинка на кермі, підніжка, ліхтарики і габарити - все це органічно поєднується в класичному міському велосипеді.
 

COMANCHE, HOLIDAY
Велосипед COMANCHE HOLIDAY L (Бірюзовий). Міські велосипеди (комфорт) - це практичність і краса. Крила і захист одягу від ланцюга, багажник, корзинка на кермі, підніжка, ліхтарики і габарити - все це органічно поєднується в класичному міському велосипеді.
 

COMANCHE, HOLIDAY
Велосипед COMANCHE HOLIDAY M (Сталевий). Міські велосипеди (комфорт) - це практичність і краса. Крила і захист одягу від ланцюга, багажник, корзинка на кермі, підніжка, ліхтарики і габарити - все це органічно поєднується в класичному міському велосипеді.
 

COMANCHE, RIO GRANDE
Велосипед COMANCHE RIO GRANDE M (Білий). Міські велосипеди (комфорт) - це практичність і краса. Крила і захист одягу від ланцюга, багажник, корзинка на кермі, підніжка, ліхтарики і габарити - все це органічно поєднується в класичному міському велосипеді.
 

COMANCHE, RIO GRANDE
Велосипед COMANCHE RIO GRANDE M (Титановий). Міські велосипеди (комфорт) - це практичність і краса. Крила і захист одягу від ланцюга, багажник, корзинка на кермі, підніжка, ліхтарики і габарити - все це органічно поєднується в класичному міському велосипеді.
 

COMANCHE, SOLO
Велосипед COMANCHE SOLO (Білий). Міські велосипеди (комфорт) - це практичність і краса. Крила і захист одягу від ланцюга, багажник, корзинка на кермі, підніжка, ліхтарики і габарити - все це органічно поєднується в класичному міському велосипеді.
 

COMANCHE, SOLO
Велосипед COMANCHE SOLO (Чорний). Міські велосипеди (комфорт) - це практичність і краса. Крила і захист одягу від ланцюга, багажник, корзинка на кермі, підніжка, ліхтарики і габарити - все це органічно поєднується в класичному міському велосипеді.