Веломайстерня - ВЕЛОТЕМА

Велосипедна майстерня в Києві velo-tema.com.ua - це професійний велосипедний сервіс, ми пропонуємо обслуговування та консультації від кваліфікованих веломеханікі нашого веломагазина. Налаштуємо ваш велосипед, як для себе! Ready to race! Проведемо безкоштовну діагностику вузлів і при необхідності підготуємо ваш велосипед до сезону.

Велосипед ви можете привезти в робочий час нашого магазину, а механік почне роботу з ним в порядку черги. На установку велозапчастей і велоаксесуарів, куплених в нашому магазині ми даємо 10% знижку (знижки не складаються).

Ми спеціалізуємося на складанні коліс, підборі спиць, включаючи такі роботи, як складання коліс для велосипедів fat-bike (фет-байк) і електровелосипеди. Зокрема, в нашій веломастерні були зібрані найлегші в Києві колеса для фетов на титанових спицях, карбонових ободах і втулках Tune.


Ми пропонуємо наступний спектр послуг:

  • сезонне технічне обслуговування (ТО велосипеда);
  • підготовка велосипедів до змагань і Велоподорожі;
  • установка, настройка, демонтаж та обслуговування всіх вузлів велосипеда, в тому числі налаштування Shimano Di2;
  • спицовка, виправлення «вісімок» і осьових биття, збірка коліс для fat-bike;
  • повне технічне обслуговування вилок і амортизаторів фірм RockShox, Fox, Marzocchi, Manitou;
  • повне технічне обслуговування елементів підвіски велосипеда, гальмівної системи, трансмісії і елементів управління.

В нашій велосипедної майстерні діють самі гнучкі ціни. Справа в тому, що наше завдання - оцінити роботу з точки зору клієнта. Тільки у нас є поняття нормо-години роботи, і ми завжди його строго дотримуємося при здійсненні ремонту. В результаті наші клієнти залишаються задоволеними і приїжджають до нас знову і знову багато років. Наприклад, якщо Ви привезли нову раму для установки нової каретки, і це хвилинна справа - ми надамо Вам хорошу знижку. І, навпаки, якщо Ви розумієте, що ремонт досить складний і не піддається звичайній розцінки, ми завжди зможемо обговорити ціну і не відмовимося від роботи, як це роблять в інших веломайстерня.

Записатися до майстра можна за допомогою info@velo-tema.com.ua або по телефону: +38(067) 584 8185

З Головним механіком нашого велосервісу можна зв'язатися по телефону +38(093) 339 0200 або master@velo-tema.com.ua. Він завжди радий допомогти і проконсультувати з найскладніших питань.


«ВЕЛОТЕМА» - Живи активно! Живи цікаво!